fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

[Ankieta online] PPK wśród świadczeń pozapłacowych w przedsiębiorstwach – badanie Polskiego Funduszu Rozwoju

Pracodawcy Pomorza zachęcają do wsparcia badania ankietowego realizowanego przez Konfederację Lewiatan na zlecenie Polskiego Funduszu Rozwoju SA, którego celem jest identyfikacja obecnego i przyszłego miejsca Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) wśród świadczeń pozapłacowych (benefitów) w przedsiębiorstwach. 

Częścią badania jest ankieta skierowana do firm członkowskich Konfederacji Lewiatan.

W ankiecie pytamy o dotychczasowe doświadczenia pracodawców związane z wdrożeniem PPK oraz o perspektywy wykorzystania PPK jako benefitu w polityce firmy. Prosimy o otwartość – podane przez Państwa informacje zostaną wykorzystane jedynie w postaci anonimowej i zbiorczej w raporcie końcowym z badania. W szczególności, nie będzie możliwe powiązanie nazwy Państwa podmiotu ze sformułowanymi opiniami.

Zdajemy sobie sprawę, że pandemia COVID-19 nakłada nowe wyzwania na pracodawców, związane z utrzymaniem zatrudnienia, konkurencyjności firmy w krótkim i długim okresie. Rozróżniamy obie te perspektywy w pytaniach. Prosimy o uwzględnienie obu, zgodnie z zadanymi pytaniami tak, by możliwe było sformułowanie wartościowych rekomendacji dla PFR – zarówno do pilnego wykorzystania, jak i w projektowaniu długofalowych rozwiązań.

Będziemy bardzo zobowiązani za wypełnienie kwestionariusza do poniedziałku, 22 czerwca.

Wariant dla firm dużych: https://www.survio.com/survey/d/W0X7O8Y7X0C2U9X4N

Wariant dla firm średnich: https://www.survio.com/survey/d/S6A6H0V8E5X8W9R3H

W razie pytań, do dyspozycji pozostaje opiekunka projektu, ekspertka ekonomiczna Konfederacji Lewiatan, dr Sonia Buchholtz: sbuchholtz@konfederacjalewiatan.pl

Dziękujemy osobom, które już wypełniły już kwestionariusz.