fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Badanie ankietowe na zlecenie PFR

Szanowni Państwo!

Konfederacja Lewiatan realizuje badanie na zlecenie Polskiego Funduszu Rozwoju SA, którego celem jest identyfikacja obecnego i przyszłego miejsca Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) wśród świadczeń pozapłacowych (benefitów) w przedsiębiorstwach. Częścią badania jest ankieta skierowana do firm członkowskich Konfederacji Lewiatan.

W ankiecie pytamy o dotychczasowe doświadczenia pracodawców związane z wdrożeniem PPK oraz o perspektywy wykorzystania PPK jako benefitu w polityce firmy. Prosimy o otwartość – podane przez Państwa informacje zostaną wykorzystane jedynie w postaci anonimowej i zbiorczej w raporcie końcowym z badania. W szczególności, nie będzie możliwe powiązanie nazwy Państwa podmiotu ze sformułowanymi opiniami.

Zdajemy sobie sprawę, że pandemia COVID-19 nakłada nowe wyzwania na pracodawców, związane z utrzymaniem zatrudnienia, konkurencyjności firmy w krótkim i długim okresie. Rozróżniamy obie te perspektywy w pytaniach. Prosimy o uwzględnienie obu, zgodnie z zadanymi pytaniami tak, by możliwe było sformułowanie wartościowych rekomendacji dla PFR – zarówno do pilnego wykorzystania, jak i w projektowaniu długofalowych rozwiązań.


Kwestionariusz dla dużych firm:

https://www.survio.com/survey/d/W0X7O8Y7X0C2U9X4N


Kwestionariusz dla średnich firm:

https://www.survio.com/survey/d/S6A6H0V8E5X8W9R3H


Z góry dziękujemy za poświęcony czas.