fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Zachęcamy do korzystania przez przedsiębiorców z elementów wsparcia w ramach projektu SPECTRUM

Na początku października br. ruszył Projekt SPEKTRUM, czyli dotacje na rozwój biznesu lokalnego, którym zarządza Agencja Rozwoju Pomorza.

Jedną z firm realizujących projekt jest firmą SEOgroup – członek Pracodawców Pomorza. 

Do projektu można się zgłaszać w jednym z 6 obszarów, gdzie jednym z nich jest Marketing.

Pierwszy nabór zakończył się z początkiem roku i wszyscy Klienci firmy SEOgroup, którzy przeszli wstępne badanie, dostali środki na rozwój w obszarze marketingu właśnie – łącznie ponad 15. SEOgroup jest firmą, która posiada akredytację w tym zakresie (w załączniku stosowny certyfikat – http://spektrum.arp.gda.pl/firma/seogroup-interactive-sa/), więc może świadczyć te usługi. 

ARP SA przeznacza na konkurs kwotę 3 500 000,00 PLN.

Jeden Wnioskodawca będący:

 – mikroprzedsiębiorstwem może ubiegać się o dofinansowanie SUD, których łączny koszt kwalifikowalny nie przekracza kwoty 50 000,00 PLN;

 – małym przedsiębiorstwem może ubiegać się o dofinansowanie SUD, których łączny koszt kwalifikowalny nie przekracza kwoty 100 000,00 PLN;

 – średnim przedsiębiorstwem może ubiegać się o dofinansowanie SUD, których łączny koszt kwalifikowalny nie przekracza kwoty 150 000,00 PLN. 

Poziom intensywności wsparcia wynosi dla wszystkich Wnioskodawców, niezależnie od rodzaju usług, 50% kosztów kwalifikowalnych. 

Zapraszamy do kontaktu – Teresa Herok  teresa.herok@seogroup.pl +48 792 096 969