fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

[Ważne] Aktualizacja danych firm członkowskich

Szanowni Państwo,
W imieniu Zarządu Pracodawców Pomorza, zwracam się do Państwa z prośbą o wypełnienie formularza aktualizującego dane członkowskie Państwa firmy w naszej organizacji.
Skuteczność naszej aktywności oraz usług oferowanych naszym członkom powiązana jest z poprawnym redagowaniem informacji skierowanych do naszych firm członkowskich.
Dlatego też posiadanie pełnych i sprawdzonych danych członkowskich jest niezwykle ważne w codziennej pracy biura organizacji w kontakcie z Państwem.
Pracodawcy Pomorza informują Państwa o setkach różnych wydarzeń, których jesteśmy organizatorem lub patronujemy czy też wspieramy informacyjnie. Nasze wydarzenia mają także charakter edukacyjny, promocyjny oraz społeczny. Skierowane są zarówno do zarządów i osób decyzyjnych w firmach, jak również do pracowników kluczowych wybranych przez Państwa działów, którzy mogą dzięki nam poszerzać posiadaną wiedzę, doskonalić się w umiejętnościach oraz uczestniczyć w procesach konsultacyjnych.

Od kilku lat jesteśmy zrzeszeni w ogólnokrajowej reprezentatywnej organizacji pracodawców – Konfederacji Lewiatan, z której czerpiemy wiedzę ekspercką na bieżąco śledząc procesy legislacyjne w Polsce, biorąc również aktywny udział w pracach wielu zespołów omawiających bieżące problemy przedsiębiorców. Wypełniając narzucone ustawowo obowiązki związane z badaniem reprezentatywności regionalnych organizacji pracodawców zrzeszonych w organizacjach ogólnopolskich, systematycznie zbieramy pełne dane związane ze stanem zatrudnienia w firmach członkowskich oraz zakresem działalności podstawowej klasyfikowanej w PKD. Dlatego też proszę o wypełnienie powyższych dwóch danych jako bezwzględnie wymaganych.

Dziękując Państwu za poświęcony czas pozostaję z szacunkiem i gorąco pozdrawiam,
Tomasz Limon
Prezes Zarządu
Pracodawców Pomorza


FORMULARZ AKTUALIZACYJNY ONLINE


DO POBRANIA FORMULARZ W WERSJI .d0cx