fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Zaproszenie do wsparcia gastronomicznego spotkania świątecznego Pracodawców Pomorza

 

 

 

Drodzy Państwo,

Z myślą o nadchodzących Świętach Bożego Narodzenia, po przerwie spowodowanej pandemią kontynuujemy naszą zainicjowaną lata temu tradycję w postaci spotkań świątecznych Pracodawców Pomorza w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim.

Tegoroczne spotkanie wigilijne odbędzie się 20 grudnia o godz. 18.00.

 

Sięgając pamięcią do doświadczeń z ubiegłych lat związanych ze wspólnym przygotowywaniem tego wydarzenia, po raz kolejny chcielibyśmy poprosić  Państwa – członków naszej organizacji, o wsparcie tego wyjątkowego spotkania poprzez przygotowanie- przekazanie potraw świątecznych dla naszych gości.

Z naszej strony oferujemy Państwu prezentację firmy jako współorganizatora spotkania wigilijnego we wszystkich bieżących kanałach komunikacyjnych „Pracodawców Pomorza”, w tym stronie internetowej, dedykowanym mailingu dla członków organizacji i profilach społecznościowych.

Mamy nadzieję, że również w tym roku będziemy mogli wspólnie z Państwem spotkać się w tym szczególnym dla nas wszystkich czasie jednocześnie umocnić ideę współdziałania i pomocy członków w realizacji wspólnych inicjatyw w mijającym, pełnym wyzwań 2022 roku.

Licząc na pozytywny odbiór z Państwa strony proszę o przekazywanie deklaracji współudziału w organizacji spotkania do p. Małgorzaty Lipskiej na adres: m.lipska@pracodawcy-pomorza.pl lub tel. 58 345 83 74.

 

Na zgłoszenia czekamy do 6 grudnia.

 

Z poważaniem,

Tomasz Limon

Prezes Zarządu

Pracodawców Pomorza