fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Top View Pracodawców Pomorza – cykl rozmów o biznesie międzynarodowym

 

 

Szanowni Państwo, 

Top View Pracodawców Pomorza to nowa marka spotkań ze specjalistami-praktykami międzynarodowych relacji biznesowych. W poszczególnych odcinkach rozmów wideo poruszamy bieżącą tematykę specyficznych uwarunkowań, unikalnego charakteru poszczególnych rynków zagranicznych.

Skupiamy się na tych wszystkich obszarach, które polski ekspansywny przedsiębiorca powinien uwzględnić, planując przeniesienie lub poszerzenie swojej działalności o dany rynek zagraniczny. Cykl rozmów prowadzi Beata Koniarska, ekspertka rynków europejskich, pomysłodawczyni i partner w agencji Grow Global; właścicielka i dyrektorka zarządzająca w bConnect presents VirtualExpoGroup; wiceprezeska zarządu Pracodawców Pomorza.

W pierwszym odcinku podjęliśmy temat potencjału drzemiącego w możliwej intensyfikacji relacji gospodarczych między Polską a krajami Bliskiego Wschodu. Gościem specjalnym jest Agnieszka Klimczak, trójmiejska bizneswoman i ekspertka Bliskiego Wschodu, partnerka w Grow Global i właścicielka Iddeni, Pełnomocniczka Pracodawców Pomorza ds. Bliskiego Wschodu i Afryki. Nagranie w poniższym obrazku.