fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Spotkanie Świąteczne Pracodawców Pomorza – prośba do branży hotelarskiej i gastronomicznej

Szanowni Państwo,

„Pracodawcy Pomorza” wzorem lat ubiegłych przygotowują się do tradycyjnego Spotkania Świątecznego Pracodawców Pomorza.
Jak co roku zwracamy się do Państwa firm z sektora hotelowego, restauracyjnego do wsparcia naszych przygotowań do tej wyjątkowej uroczystości pomorskich przedsiębiorców.

Mając na uwadze bardzo dobre doświadczenia z ubiegłych lat w przygotowywaniu wspólnego spotkania prosimy i zachęcamy Państwa do deklaracji form wsparcia tego wydarzenia poprzez przygotowanie potraw wigilijnych, którymi poczęstujemy naszych wspólnych gości podczas

Spotkania Świątecznego Pracodawców Pomorza 

odbędzie się w dniu 21 grudnia o godz. 18.00

w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim


W ramach uznania Państwa wsparcia i zaangażowania przy organizacji tego wydarzenia oferujemy Państwu możliwość prezentacji Państwa firmy, jako współorganizatora uroczystego spotkania poprzez naszą stronę internetową i dedykowany mailing (informacja w zaproszeniu na wydarzenie oraz w relacji po spotkaniu), jak również zachęcamy Państwa przy tej okazji do podpisywania Państwa potraw serwowanych tego dnia.
Jesteśmy również otwarci na propozycje lub inne formy pomocy w przy organizacji naszego wydarzenia.

Licząc na pozytywny odbiór z Państwa strony jesteśmy pewni, że i w tym roku Państwa kuchnia zachwyci nas swoimi specjałami, przyczyniając się do stworzenia niepowtarzalnej atmosfery w tym jakże uroczystym dla nas wszystkich czasie.


Proszę o przekazywanie deklaracji współudziału w organizacji spotkania na adres: sekretariat@pracodawcypomorza.pl lub tel. 58 345 83 74.