fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

BIZtalk Pracodawców Pomorza – nasze rozmowy z biznesem

 

BIZtalk Pracodawców Pomorza to nowy, zapoczątkowany w tym roku, cykl rozmów w formacie studyjnym. 

Okolicznością inicjującą cykl była pandemia COVID-19. Wtedy też zaczęliśmy rozmawiać przed kamerami z przedsiębiorcami z branż dotkniętych kryzysem przetaczającym się przez gospodarkę. Szukaliśmy realnych rozwiązań przyglądając się bieżącej sytuacji.

Jak pomóc wyjść z kryzysu? Jaki przebieg zdarzeń prognozują przedsiębiorcy? Jakie mają kluczowe oczekiwania? Przyglądamy się zmianom, zadajemy pytania, inspirujemy.

Każdą rozmowę zamyka krótkie podsumowanie Prezesa Pracodawców Pomorza Tomasza Limona.

 

Prowadzący

 

Tomasz Podsiadły / podsiadly.com

Aktor, reżyser, pedagog, konferansjer. Swoją przygodę ze sceną rozpoczął jako czternastolatek grając w „Księciu i Żebraku” w reż. J. Killiana w Teatrze Miejskim w Gdyni. Absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej. Związany z gdyńskimi scenami Teatru Miejskiego, Teatru Muzycznego a także gdyńskiego Centrum Kultury. To właśnie tam odkrył, że reżyseria daje mu wiele satysfakcji i spełnienia. Pokłosiem zmiany teatralnego frontu były: „Balladyna”, „O co biega ?”, „W małym dworku” czy „Sonata Belzebuba” w Gdyni a także spektakle na gdańskiej scenie operowej, takie jak „Madama Butterfly”, „Poławiacze Pereł” czy „Rigoletto”.

 

 

Miejsca 

 

 

Cykl rozpoczęliśmy w naszej siedzibie w Gdańsku, aranżując przestrzeń pod małe studio nagraniowe. Przełożyło się to na 4 serie nagrań o łącznej liczbie 15 odcinków. Kolejnym krokiem była realizacja w przestrzeni Stoczni Cesarskiej zlokalizowanej w samym sercu Młodego Miasta.  

 

 

 

Uczestnicy

Cykl BIZtalk to dziesiątki unikalnych osobowości tworzących firmy z naszego województwa. To nierzadko przedsiębiorstwa o globalnym zasięgu. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi rozmowami klikając w miniatury.