fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Startuje 7. edycja Funduszu Inicjowania Rozwoju

 

 

 

Fundusz Inicjowania Rozwoju to jedyny taki konkurs grantowy na Pomorzu.

W Konkursie wspieramy najlepsze pomorskie innowacje międzysektorowe, realizowane wspólnie przez: organizację pozarządową, biznes i instytucję publiczną.

 

Partnerami Głównymi są: Polpharma S.A. ora LPP S.A., Partnerami: Farm Frites Poland S.A. oraz Ergo Hestia S.A., zaś Operatorem Fundacja Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION.

 

Nabór w tegorocznej edycji trwa do 30 lipca 2021

 

Do udziału  w Konkursie zapraszamy pomorskie partnerstwa międzysektorowe, których liderem jest organizacja pozarządowa, a partnerami biznes i instytucja publiczna, które wspólnie mają pomysł na zmianę społeczną w swoim środowisku lokalnym lub na terenie całego Pomorza.

 

W tym roku po raz pierwszy Konkurs Grantowy jest częścią Kampanii 17 celów i szczególnie poszukujemy inicjatyw, które będą realizować co najmniej jeden z celów Zrównoważonego Rozwoju. Więcej o kampanii 17 celów oraz inspiracje: https://kampania17celow.pl/

 

Najlepsze inicjatywy zostaną zaproszone do udziału w Akceleratorze Innowacji Międzysektorowych, w którym będą miały szansę na kompleksowe wsparcie merytoryczne, opiekę mentorką oraz grant w wysokości nawet 25 tysięcy złotych!

 

Wszystkie informacje o 7 edycji Konkursu Grantowego Fundusz Inicjowania Rozwoju, w tym Regulamin i link do formularza online znajduje się na stronie Operatora Konkursu: 

https://www.forumrozwoju.org.pl/fundusz-inicjowania-rozwoju-2021

 

Planujemy spotkania informacyjne dotyczące Konkursu, będziemy o nich informować na naszej stronie www  oraz Facebooku

 

Pierwsze spotkanie (webinar) już 15 lipca o 17:00

 

REGULAMIN KONKURSU GRANTOWEGO

FUNDUSZ INICJOWANIA ROZWOJU

 

Załącznik do regulaminu nr 1 

Załącznik do regulaminu nr 2

Załącznik do regulaminu nr 3

Załącznik do regulaminu nr 4

Załącznik do regulaminu nr 5

Załącznik do regulaminu nr 6