fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Fundacja Niech Żyje! – oferta dla firm

 

Jako nowo powstała pomorska Fundacja Niech Żyje! Teatr mamy zaszczyt przedstawić Państwu naszą aktualną ofertę dla firm.

W związku ze stałym wzrostem zainteresowania dotyczącego eventów oraz imprez integracyjnych dla pracowników, chcielibyśmy zaproponować Państwu nietypowe rozwiązanie. Zajmujemy się produkcją i wystawianiem spektakli teatralnych, a naszą pierwszą, debiutową sztuką jest „Próba generalna”- tragikomedia dla osób dorosłych. Na ten właśnie spektakl chcielibyśmy Państwa oraz Pańskich pracowników serdecznie zaprosić. Oprócz samych spektakli i wydarzeń artystycznych zajmujemy się także tworzeniem spersonalizowanych kilkugodzinnych warsztatów zawierających w programie m.in. podstawy improwizacji, ćwiczenia zespołowe oraz zadania aktorskie doskonalące wszelkiego rodzaju wystąpienia publiczne.

Niech Żyje! Teatr to fundacja promująca wartości młodych artystów i wprowadzająca innowacje na rynku kultury oraz rozrywki. Tworzymy spektakle, improwizacje i warsztaty. To wszystko planujemy realizować, pamiętając o wpływie jaki mamy na naszą planetę. Jesteśmy młodą fundacją, rozwijamy się na wielu płaszczyznach, a jedną z nich jest nowy teatr na Pomorskiej scenie. 

Premiera naszego pierwszego spektaklu już za nami, natomiast najbliższe wydarzenia odbędą się :

Zachęcamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą zawartą w załączniku. W razie jakichkolwiek pytań- prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny: 531-263-334

Zapraszamy do kontaktu! Pozdrawiamy!