fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Biznes to nie wszystko – poznajmy się! – nowy cykl spotkań na żywo

 

 

Zapraszamy do nowego cyklu spotkań organizowanych przez „Pracodawców Pomorza” – „Biznes to nie wszystko – poznajmy się!”. Projekt ten stanowi odpowiedź na potrzebę płynąca ze strony naszych firm członkowskich poznawania nietuzinkowych postaci przez pryzmat inny, niż wizytówki biznesowe czy notki biograficzne.

 

Prowadzenie spotkań „Biznes to nie wszystko – poznajmy się!”, w charakterze rotacyjnym, oddajemy w ręce trojga profesjonalistów: Dagmary Rybickiej, Tomasza Podsiadłego i Ireneusza Osińskiego, o których więcej poniżej:

Dagmara Rybicka – doświadczona rzeczniczka prasowa, PR Manager i dziennikarka specjalizująca się w tworzeniu kampanii komunikacyjnych dla biznesu. Od ponad 15 lat wykorzystuje swoje doświadczenie prasowe w prowadzeniu strategii PR w obszarach biznesu, budownictwa, CSR-u oraz sportu.

Tomasz Podsiadły – postać wielowymiarowa: aktor, reżyser, edukator, animator kultury, wielokrotnie nagradzany za reżyserię, a przede wszystkim sprawdzony i znakomity konferansjer. Od ponad 10 lat zatrudniany przez najbardziej rozpoznawalne marki biznesowe i największe agencje eventowe w Polsce. Prowadzący cyklu rozmów biznesowych „Pracodawców Pomorza” pt. „BIZ TALK” emitowanego w 2020 roku.

Ireneusz Osiński – psycholog i producent filmowy. Obecnie przedsiębiorca, trener, wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku, łowca talentów, mówca, networker i mentor biznesowy. Fundator i prezes Fundacji na Rzecz Rozwoju Talentów. Pełnomocnik Zarządu ds Relacji Biznesowych w Pracodawcach Pomorza. Odznaczony medalem honorowym za zasługi dla tej organizacji.

 

 

Nieszablonowe osobowości wymagają nieszablonowych podejść. Porzucamy utarte „historie sukcesu”, aby zaproponować Państwu nową formułę rozmów z gośćmi specjalnymi przy udziale publiczności.

Gośćmi naszych spotkań będą zarówno znane osoby ze świata biznesu, kultury, mediów ale nie tylko…

Zapewne nie wiele osób wie, iż na Pomorzu i wśród naszych firm członkowskich są również osoby, które uprawiają nietuzinkowe sporty lub osiągają spektakularne sukcesy w innych przestrzeniach niż biznesowych. W kolejnych spotkaniach „Biznes to nie wszystko – poznajmy się!” chcemy właśnie przybliżyć te osobowości.

 

Już teraz zapraszamy do udziału w spotkaniach z gwarantowaną dozą nieszablonowości.

Więcej informacji już wkrótce!