fbpx

Pracodawcy Pomorza

ENenglish

Oferta sponsorska – musical „Fabryka Świętego Mikołaja” w Trójmieście

 

Szanowni Państwo,

Konsulat Ukrainy w Gdańsku wspólnie z Pawłem Tabakowem z dużą przyjemnością pragnie przedstawić Państwu cudowny teatr musicali Pawła Tabakowa, który powstał w 2018 r. we Lwowie. Otworzył go niezmiernie utalentowany ukraiński piosenkarz, muzyk i kompozytor Pawło Tabakow. Został zwycięzcą ukraińskiego telewizyjnego programu „The Voice of Ukraine” 2012 r., zwycięzcą piątego ukraińskiego sezonu telewizyjnego programu „Szansa na sukces” oraz półfinalistą drugiego sezonu programu „Ukraina ma talent”.

 

O F E R T A   D L A   S P O N S O R Ó W 

 

Szacunkowy koszt realizacji tego przedsięwzięcia to kwota ok. 50 tys. zł. W tej kwocie znajdują się: wynajęcie sali w teatrze, sprzęt nagłaśniający i oświetlenie, zapewnienie transportu dzieciom z Ukrainy do Polski i z powrotem, zapewnienie zakwaterowania i wyżywienia 30-35 dzieciom oraz dorosłym. 

Na liście świadczeń gwarantowanych dla sponsorów wydarzenia, znajdują się: 

  • zamieszczenie logotypu na materiałach informacyjnych dedykowanych musicalowi w Gdańsku z oznaczeniem i tytułem Partnera i Sponsora Wydarzenia.
  • możliwość udostępnienia linków z materiałów wideo musicalu z informacją o sponsorach i partnerach wydarzenia z możliwością udostępnienia linków na własnych portalach społecznościowych.
  • oficjalne podziękowanie wygłoszone w trakcie przedstawienia musicalu.
  • możliwość osobistego wystąpienia podczas inauguracji wydarzenia.

Osoba odpowiedzialna za sprawy związane ze wsparciem finansowym/patronatem:

Oksana Pisotska
tel: 888 780 201
e-mail: oksana.pisotska@gmail.com

 

Więcej o samym wydarzeniu:

W ciągu 4 lat teatr musicali świetnie się rozwijał: odkrywał nowe talenty, udoskonalał umiejętności artystyczne u 120 dzieci teatru oraz przedstawiał fantastyczne musicale we Lwowie, Kijowie i innych miastach Ukrainy. Rosyjska inwazja w Ukrainie zniszczyła dalsze plany teatru, w tym uniemożliwiła zorganizowanie musicalu „Fabryka Świętego Mikołaj”, który po raz kolejny miał się odbyć w grudniu 2022 r. w największych miastach Ukrainy.

Musical „Fabryka Świętego Mikołaja” to jeden z najsłynniejszych ukraińskich musicali, który powstał w 2018 r. we Lwowie. Od tamtego momentu musical rozpoczął zachwycać swoich widzów w różnych miastach Ukrainy. Niesamowicie piękne dekoracje, kostiumy, tańce, pieśni stworzyły jedne z najlepszych wydarzeń w świecie sztuki.

Musical „Fabryka Świętego Mikołaja” to opowieść o dziewczynce, która ze swojej własnej ciekawości znalazła się w świecie bajkowym pełnym różnych przygód. Dla ocalenia Święta Mikołaja dziewczynka i inni bohaterowie bajki będą musieli przejść przez wiele prób i wyzwań. Będą w stanie pokonać je tylko wtedy, gdy uświadomią sobię, że pojedynczo są bezsilni, a tylko razem mogą uratować to Święto. Rosja nagle zniszczyła plany teatru, ale nie zniszczyła talentów, które kwitły i kwitną w ukraińskich dzieciach. Młodzi aktorzy teatru nie przestają zajmować się ulubioną sprawą, nadal uczestniczą w zajęciach, bez względu na ekstremalnie trudne warunki, które wciąż panują w Ukrainie. Od kilku miesięcy P. Tabakow przebywa w Gdańsku i codziennie pracuje w świecie sztuki. W tym czasie nawiązał współpracę z teatrem komedii Valldal w Gdyni. Dzięki owocnej współpracy pojawiła się idea przeniesienia świątecznego musicalu na scenę Trójmiasta.

Głównym celem musicalu zjednoczenie talentów dzieci ukraińskich i polskich, przedstawienie wspólnych wartości naszych narodów i umocnienie przyjaźni między Ukrainą a Polską. Któż to zrobi lepiej, jak nie dzieci?:)

Jako pierwsi to niesamowicie piękne przedstawienie będą mogli zobaczyć mieszkańcy Trójmiasta. Musical będzie skierowany do różnej kategorii wiekowej. Z własnego doświadczenia możemy zapewnić, że to przedstawienie przypadnie do gustu zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom. Dane wydarzenie będzie odbywać się jednocześnie w dwóch językach: ukraińskim i polskim. Uważamy, że przedstawienie musicalu będzie cudownym prezentem na Mikołajki dla mieszkańców Trójmiasta. Aktorami tego pięknego wydarzenia będą dzieci ukraińskiego teatru musicali Pawła Tabakowa oraz dzieci polskiego teatru komedii Valldal.

Warto podkreślić, że wydarzenie o takim charakterze jeszcze nie miało miejsca w Trójmieście. Zapewniamy, że przedstawiony musical w Gdańsku stanie się istotnym oraz wartościowym wydarzeniem, które wejdzie do naszej wspólnej historii.

Zebrane środki z wydarzenia będą przeznaczone na wsparcie ukraińskich dzieci poszkodowanych w wyniku rosyjskiej agresji.

Niżej można zobaczyć kilka zdjęć i któtki filmik (udostępniony pod linkem) z poprzednich musicali, które odbywały się w ukraińskich miastach Ukrainy.

 

Linki do musicalu:

https://www.youtube.com/watch?v=aPBV6wMQqII&list=PL3yiB0dlls-rsu7P-KMaE5bqvtmeM2QGg

https://www.youtube.com/watch?v=pLyB8VAY7To

https://www.youtube.com/channel/UC2DVEYEb_DsQAIWkKW-QDOA